آرام بند ویرو d86

آرام بند ویرو d86 مخصوص قفل برقی است که باعث می شود درب مطمئن تر و بی صداتر بسته شود و درب هایی با وزن 40 تا 80 کیلوگرم را جابجا می کند

آرام بند ویرو d86


این آرام بند یکی از بهترین محصولات ساخت شرکت viro است. این آرام بند درب قابل استفاده برای درب هایی با وزن 80-40 کیلوگرم می باشد و در صورتی که درب ساختمان شما در این محدوده وزنی قرار دارد می توانید از آرام بند ویرو d86 سه سرعته استفاده کنید. شما می توانید برای خرید این آرام بند با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا با خصوصیات آن آشنا شوید.

ویژگی های آرام بند viro d86 سه سرعته

این محصول Mulity است؛ به این مفهوم که میزان فشار و نیروی وارده از طرف آرامبند متناسب با وزن درب است. بیشتر آرامبند ها تابعی از وزن آن به شمار نمی رود. با استفاده از آرامبند viro d86 و با استفاده از پیچ تنظیم تعبیه شده برای این آرامبند نیرو و فشار وارده به درب متناسب با وزن آن خواهد بود و باز کردن درب به سادگی صورت می گیرد.
دیگر خصوصیت خاص این محصول سه زمانه بودن آن است. سه سرعته بودن آن به مفهوم ایجاد امنیت بالاتر است؛ چرا که پس از حرکت دوم و قرار گرفتن درب در چهارچوب خود فشار سومی به آن وارد می گردد تا از بسته شدن درب اطمینان حاصل شود. به این ترتیب قادر خواهید بود امنیت بیشتری برای مجموعه خود فراهم آورید.این مدل مخصوص دربهای دارای قفل برقی می باشد.

خلاصه ویژگی ها

آرامبند ویرو d86 به واسطه دارا بودن خصوصیاتی مناسب می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای ساختمان شما باشد.

خلاصه ای از این ویژگی ها:

 • آرامبند هیدرولیکی
 • سازگار با انواع قفل برقی
 • با قابلیت تنظیم نیروی درب
 • قابل استفاده برای درب هایی با بازشو به داخل
 • قابل استفاده برای درب هایی به وزن 80-40 کیلوگرم
 • قابل استفاده برای درب هایی به اندازه 110-85 سانتی متر
 • سه زمانه (دارای سه سرعت حرکت، با اطمینان بالا از بسته شدن درب)
آرام بند ویرو d86 مخصوص قفل برقی است که باعث می شود درب مطمئن تر و بی صداتر بسته شود و درب هایی با وزن 40 تا 80 کیلوگرم را جابجا می کند
(آرام بند viro d86): آرام بند ویرو d86 مخصوص قفل برقی است که باعث می شود درب مطمئن تر و بی صداتر بسته شود و درب هایی با وزن 40 تا 80 کیلوگرم را جابجا می کند

جمع بندی

viro یکی از معتبرترین سازنده های آرامبند در جهان بعد ازشرکت NHN ژاپن می باشد. آرام بند های مختلفی برای درب های سبک و سنگین عرضه نموده است. محصولات این شرکت با گارانتی 5 ساله عرضه می شود تا خیال مصرف کننده را از کیفیت محصول راحت کند.
آرام بند هیدرولیکی viro d86 یک محصول مولتی است که قادر است درب هایی تا وزن 80 کیلوگرم را به حرکت در آورده و نیرویی متناسب با وزن آن ایجاد کند. سه زمانه بودن این محصول می تواند اطمینان قابل توجهی برای کاربر ایجاد کند که به این ترتیب درب ساختمان حتما بسته خواهد شد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت آرام بند درب از طریق واتساپ پیام دهید.

نقاط قوت:

 • قدرت بسیار بالا مناسب دربهای نیمه سنگین
 • طراحی یکدست آلومینیومی و زیبا
 • سه سرعته بودن
 • نیروی حرکت دادن درب متناسب با وزن آن

نقاط ضعف:

 • وجود داشتن نمونه های مشابه غیر اصلی

سایر محصولات آرام بند viro

آرام بند viro d89: این آرام بند سه سرعته درب هایی با عرض حداکثر140cm و وزن 120kg را جابجا میکند.

آرام بند viro d74: این آرام بند دو سرعته درب هایی با عرض حداکثر110cm و وزن 80kg را جابجا میکند.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *