متعلقات جک درب پارکینگ

[vc_row][vc_column 0=””][vc_separator 0=””][vc_column_text]متعلقات جک درب پارکینگ

توجه توجه: برای مشاوره و خرید عکس جک را از طریق واتساپ برای ما ارسال کنید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column 0=””][vc_separator border_width=”2″ el_width=”70″][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”5948″ alignment=”center” onclick=”img_link_large” img_link_target=”_blank” title=”برد جک پارکینگ 220 ولت” label=””][vc_column_text 0=””]

انواع برد درب پارکینگ ایرانی و خارجی 220 ولت

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”5949″ alignment=”center” onclick=”img_link_large” img_link_target=”_blank” title=”برد جک پارکینگ 24 ولت” label=””][vc_column_text 0=””]

انواع برد درب پارکینگ ایرانی و خارجی 24 ولت

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”5952″ alignment=”center” onclick=”img_link_large” img_link_target=”_blank” title=”چشمی جک پارکینگ” label=””][vc_column_text 0=””]

انواع چشمی ایرانی و خارجی

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”5953″ alignment=”center” onclick=”img_link_large” img_link_target=”_blank” title=”رسیور سه رله بتا” label=””][vc_column_text 0=””]

رسیور سه رله بتا و دو عدد ریموت

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”5955″ alignment=”center” onclick=”img_link_large” img_link_target=”_blank” title=”رسیور دو رله بتا” label=””][vc_column_text 0=””]

رسیور دو رله بتا با دو عدد ریموت

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column][vc_column_text 0=””]

متعلقات جک پارکینگ شامل برد جک پارکینگ، رسیور یا همان گیرنده درب پارکینگ، چشمی درب پارکینگ، ریموت و … است که در اینجا به توضیح یکسری از آنها میپردازیم.

برد جک پارکینگ 220 ولت

برد جک پارکینگ رامونا (ایرانی) 220 ولت از جمله برد های پرفروش این شرکت محسوب می شود که به دلیل برخورداری از ترانس داخلی این کالا را بی نیاز از استفاده از ترانس خارجی می کند.

در ابتدا باید گفت که مدارفرمان درب های اتوماتیک رامونا می تواند بهترین (برد) مدار کنترل جک درب پارکینگ در ایران لقب بگیرد و قابلیت به کار بردن برای انواع درب های پارکینگ تک لنگه و دو لنگه را دارد.

 • برد 220 ولت فول
 • برد 220 ولت ریلی
 • برد 220 ولت مینی
 • مدار فرمان 24 ولت
متعلقات جک درب پارکینگ شامل برد جک پارکینگ، رسیور یا همان گیرنده درب پارکینگ، چشمی درب پارکینگ، ریموت و ... است که در اینجا به توضیح یکسری از آنها میپردازیم.

برد جک پارکینگ 24 ولت

رامونا یک تولید کننده برد مدار فرمان جک های درب اتوماتیک برقی است که محصولات این شرکت به دلیل کیفیت بالا و امکان سازگاری با بسیاری از بازو جک های برقی بسیار محبوب می باشد.
برد جک پارکینگی رامونا مدل 24 ولت فول کانال از جمله برد های پرفروش این شرکت محسوب می شود که به دلیل کارکرد با ولتاژ پایین تر مناسب اماکن پرتردد می باشد. علاوه بر این امکان اتصال به برق اضطراری UPS و قفل برقی را دارا می باشد.

برد جک پارکینگ رامونا 24 ولت برد دولنگه و تک لنگه یکی از بهترین مدار کنترل های درب اتوماتیک در ایران می باشد.اگر کمی در نوع برنامه هایی که بر روی این مدار فرمان جک پارکینگی نگاه کنیم متوجه خواهیم شد این برد الگوبرداری کاملی از مدار کنترل City1 شرکت وی تو ایتالیا انجام داده است.

رسیور بتا

رسیور سه رله بتا BETA پر فروش ترین رسیور موجود در بازار ایران میباشد، که نسبت به باقی رقبا مثل استل میت و النا از قیمت مناسب تری برخوردار است.

از متعلقات جک درب پارکینگ است از رسیور بتا در جک های پارکینگی و کرکره های اتوماتیک استفاده می گردد.

ویژگی های رسیور بتا سه رله:

 • امکان برنامه ریزی هر رله به طور مستقل
 • امکان تعریف پنج مد مختلف برای هر کدام از رله ها
 • دارای 3 رله Free Voltage با جریان دهی 7 آمپر
 • قابلیت برنامه ریزی با استفاده از DIP SWITCH
 • قابلیت حفظ برنامه در هنگام قطع برق

ویژگی های رسیور بتا دو رله:

 • قابلیت کار با ریموت لرنینگ بتا تا 40 عدد
 • دارای2 رله Free Voltage
 • قابلیت حفظ برنامه در هنگام قطع برق 
 • امکان تعریف حالت لحظه ای یا حالت حافظه دار (ON/OFF)
 • زمان تحریک لحظه ای 0.7 یا 1.4 ثانیه

چشمی جک پارکینگ

چشمی جک پارکینگ بخش مهمی از سیستم درب اتوماتیک و از متعلقات جک درب پارکینگ است

که حضور هرگونه مانع اعم از شخص و یا ماشین را در فضای میان درب شناسایی می کند.

چشمی ها به صورت یک جفت هستند که در کناره های درب ها نصب می شوند؛

یکی به عنوان فرستنده و دیگری به عنوان گیرنده عمل می کند

که هر گونه قطع سیگنال ارسالی از فرستنده نشانگر حضور یک مانع در فضای بین درب می باشد

و بلافاصله مدار کنترل دستور کنسل شدن فرایند بسته شدن درب را می دهد.

متعلقات جک درب پارکینگ شامل برد جک پارکینگ، رسیور یا همان گیرنده درب پارکینگ، چشمی درب پارکینگ، ریموت و ... است که در اینجا به توضیح یکسری از آنها میپردازیم.

برای خرید اینجا کلیک کنید ( فقط از طریق واتساپ پاسخگوی شما هستیم)

برای راهنمایی طریقه خرید اینجا کلیک کنید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]